Iki 2020 10 31
su vartotojais pasidalinta (mln. Eur):

 

Šiuo metu Kauno integruotame tinkle šilumai gaminti naudojamas kuras

Vietinis kuras:

Kitas
kuras:

energetikos-abc
SPIS logo

AB „Kauno energija“ Jurbarko katilinėje pradedamas eksploatuoti antras biokuro katilas

2020-11-17
AB „Kauno energija“ priklausančioje Jurbarko katilinėje pradedamas eksploatuoti antras biokuro katilas, leisiantis lanksčiau reaguoti į šilumos poreikio kitimus bei sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų (anglies dioksido (CO2)) kiekius.
Plačiau

Pirmosios sąskaitos už šildymą Kaune – perpus mažesnės nei pernai – tik apie 10 eurų

2020-11-17
Vėliau prasidėjęs šildymo sezonas, palyginti, šilti spalio mėnesio orai ir sumažėjusi miesto šilumos kaina lėmė, kad kauniečiai už spalį šildymui suvartotą šilumą mokės perpus mažiau, nei pernai. Vidutinė sąskaita už šildymui suvartotą šilumą sudarys tik apie 9,6 euro su PVM.
Plačiau

Ir lapkritį šilumos kaina Kaune – mažiausia tarp Lietuvos miestų

2020-11-13
Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) paskelbtais duomenimis, šį lapkritį mažiausiai tarp Lietuvos miestų už šilumą moka AB „Kauno energija“ aptarnaujami vartotojai. Miesto šiluma jiems kainuoja tik 3,54 ct/kWh su PVM. Tai yra 19,55 proc. mažiau, nei pernai lapkritį.
Plačiau

Istoriniam Kauno objektui – Petrašiūnų elektrinei – 90!

2020-11-11
Istorinis Kauno objektas – Petrašiūnų elektrinė – mini 90 metų sukaktį. Prieš 90 metų, 1930–ųjų lapkričio 11 dieną pradėjo suktis pirmosios elektrinės turbinos ir gaminti elektros energiją miestui ir aplinkiniams rajonams.
Plačiau

Rekonstruojama dar viena šilumos tiekimo magistralės atkarpa Draugystės gatvėje, Kaune

2020-11-03
AB „Kauno energija“ šiais, 2020 metais Kaune rekonstruoja net 17 šilumos tiekimo tinklų atkarpų. Tai rekordinis skaičius ne tik Kaunui, bet ir visai Lietuvai. Nei viename kitame Lietuvos mieste nevykdoma tiek daug šilumos tiekimo tinklų rekonstrukcijų. Dar viena iš vykdomų rekonstrukcijų yra šilumos tiekimo magistralės 1Ž atkarpos, esančios Draugystės gatvėje, rekonstrukcija.
Plačiau