Iki 2019.04.30
su vartotojais pasidalinta:

Šiuo metu Kauno integruotame tinkle šilumai gaminti naudojamas kuras

Biokuras:

Dujos:

energetikos-abc
SPIS logo

„Kauno energija“ įrengė išskirtinę elektromobilių įkrovimo stotelę

2019-05-17
2019 m. gegužės 16 dieną Kaune paleista veikti dar viena nauja elektromobilių įkrovimo stotelė. Ji įrengta Raudondvario plente 84, prie AB „Kauno energija“ administracinio pastato. Tai – ne pirmoji viešoji elektromobilių įkrovimo stotelė Kaune, tačiau ji yra išskirtinė.
Plačiau

Ilgiau trukęs šildymo sezonas balandį lėmė didesnį šilumos suvartojimą

2019-05-14
Vėsesni orai lėmė, kad 2018 – 2019 metų šildymo sezonas Kaune baigėsi net 12 dienų vėliau, nei pernai – balandžio 23 dieną. Pernai šildymas buvo išjungtas balandžio 11-ąją. Dėl ilgiau trukusio šildymo sezono, šilumos šildymui kauniečiai suvartojo beveik dvigubai daugiau, nei praėjusiųjų metų balandį, tačiau sąskaitų dydį švelnino mažesnė šilumos kaina.
Plačiau

Esant vėsiems orams, daugiabučių gyventojai gali įsijungti šildymą

2019-05-14
Kad netektų kentėti šalčio, AB „Kauno energija“ maloniai primena, kad, esant poreikiui, gyventojai savo pastatus gali šildyti ir pasibaigus šildymo sezonui.
Plačiau

„Kauno energijos“ darbuotojai savo iniciatyva sutvarkė aikštelę prie Kauno tvirtovės parako sandėlio

2019-05-08
Nelaukdami kol bus pateiktos atliekamų tyrimų išvados ir siekdami, kad planuojamas renginys įvyktų, bendrovės „Kauno energija“ darbuotojai savo iniciatyva antradienį, gegužės 7 dieną sutvarkė buvusią užlietą aikštelę.
Plačiau

KAUNIEČIAI UŽ KOMUNALINES PASLAUGAS ATSISKAITYS PAPRASČIAU IR GREIČIAU

2019-05-06
Kaune diegiama nauja apmokėjimo už komunalines paslaugas tvarka taupys ne tik žmonių laiką, bet ir pinigus. Vasaros pradžioje startuosianti nauja sistema leis kauniečiams vietoj kelių skirtingų savivaldybės įmonių sąskaitų gauti vieną bendrą. Tai Kaunui leis sutaupyti po maždaug 100 tūkst. eurų per metus.
Plačiau