Atvirų durų dienos

Visus besidominčius bendrovės veikla maloniai kviečiame į „Atvirų durų dienas „Kauno energijoje“. „Atvirų durų dienos“ – tai renginiai, kurių metu betarpiškai parodome, kaip ir kur gaminama šiluma, iš kur ir kaip ji ateina į mūsų namus.

Susirinkusiesiems pristatome bendrovės veiklą, surengiame ekskursiją po bendrovės objektus, šilumos tinklų rekonstrukcijų arba remontų vietas, parodome, kas daroma, kad žiemą virš trasų „nežaliuotų“ žolė, taip pat užsukame ir į dešimtąjį dešimtmetį skaičiuojančią Petrašiūnų elektrinę.

Ekskursiją surengiame įmonės transportu. Kadangi vietų skaičius jame ribotas, „Atvirų durų dienoms“ registruotis kviečiame iš anksto. Registracija – telefonu +370 37 305885 arba el. paštu info@kaunoenergija.lt. Registruojantis el. paštu, prašome nurodyti savo pavardę ir telefono numerį. Visus užsiregistravusius apie tikslų renginio laiką informuojame papildomai.

Renginyje užtrunkame tik apie 2 valandas, tačiau per jas Jūs sužinosite, kaip šildomas mūsų miestas ir kas daroma, kad už šilumą reikėtų mokėti mažiau!