Festivalis „Transformacijos“:  fotokonkurso finalininkų paroda „Energijos srautas“

Festivalis „Transformacijos“: fotokonkurso finalininkų paroda „Energijos srautas“

„Kauno energijos“ inicijuotas fotokonkursas, skirtas energijos, šilumos temoms, sulaukė didelio mėgėjų ir profesionalų fotografų dėmesio – sulaukta daugiau nei 120 fotografijų. Konkurso finalininkų darbai bus eksponuojami Petrašiūnų elektrinėje surengtoje parodoje „Energijos srautas“.

Konkurso dalyviams kelta užduotis – laisva energijos transformacijos, šilumos temų interpretacija. Kai kurie fotografai savo kadrą medžiojo vaikščiodami po Petrašiūnų elektrinę ir kitus industrinius objektus, kiti įkvėpimo ieškojo gamtos reiškiniuose, buityje, miesto judėjime ar net žvejyboje.

Finalininkus ir nugalėtojus renka autoritetinga komisija: pripažinti fotomenininkai Gintaras Česonis, Andrius Repšys, Narimantas Šerkšnys, Alfredas Pliadis ir „Kauno energijos“ atstovas. Su finalininkų darbais jau galite susipažinti, o trys geriausios fotografijos bus paskelbtos rugpjūčio viduryje.

Fotografijomis ne tik pasigerėti, bet ir išrinkti labiausiai patinkančią galite ir jūs – „Kauno energijos“ feisbuko paskyroje (www.facebook.com/kaunoenergija) skirkite patiktuką labiausiai patikusioms nuotraukoms, o daugiausiai publikos simpatijų sulaukusių darbų autoriai gaus specialius prizus. Savo balsą galite atiduoti iki rugpjūčio 10 d.

Fotokonkursas ir paroda „Energijos srautas“ yra Kauno energijos festivalio „Transformacijos“ dalis. Renginiai vyks visą rugpjūčio mėnesį istorinėje Petrašiūnų elektrinėje. Festivalio kulminacija – rugpjūčio 18-20 d. vyksianti šiuolaikinio meno instaliacija „Lengvai pakylėtas slėgis“, į kurią registruotis galite ČIA.

Fotokonkurso finalininkai:

Andrius Aleksandravičius, RYTAS

Linas Andriekus, KELIAUJANTI ENERGIJA

Vigmantas Balevičius, CHEMINĖ ENERGIJA VIRSTA KINETINE

Edita Baltrėnaitė, BE PAVADINIMO

Algimantas Barzdžius, BE PAVADINIMO

Gintarė Daknytė, SAITAI

Arvydas Danila, ENERGIJOS BUVEINĖ / ENERGIJOS VIRSMAS / PASKIRTIES VIETA

Audra Jakušovienė, ĄŽUOLO ŠVIESA

Birutė Karvelienė, UGNIES ENERGIJA

Aurėja Karvelytė, ŠOKIRUOJANTI ŠVIESOS SPINDULIUOTĖ

Nerijus Mikučionis, VAIVORYKŠTĖ, KAUNAS

Donatas Pranckevičius, ĮSIJUNGĖ

Jokūbas Šablinskas, NEĮDARBINTAS GARAS

Tomas Toleikis, AUKSINĖ ŠILUMA / MEDIS ŠILDO

Vladyslav Suchkov, CYCLE ENERGY / SUNSET REFLECTION

‍Fotokonkurso iniciatorė „Kauno energija“. Partneriai – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius, VšĮ „Like Lithuania“, Kauno miesto savivaldybė.

Paroda „Energijos srautas“