Kaune pradedamas 2021 - 2022 metų šildymo sezonas

Kauno miesto savivaldybė š. m. rugsėjo 27 dieną, pirmadienį, skelbia oficialią šildymo sezono pradžią. Miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-09-24 įsakyme Nr. A-3407 skelbiama, kad šildymo įjungimo darbai turi būti baigti per 5 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios.


Esant techninėms galimybėms ir suderinę su šilumos tiekėju, šilumos vartotojai, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų, gali patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios.

Šis šildymo sezonas, atvėsus orams, pradedamas rekordiškai anksti. Pernai šildymo sezonas Kaune buvo pradėtas spalio 15–ąją dieną. Per pastarąjį dešimtmetį anksčiausiai šildymo sezonas buvo pradėtas 2019 metų spalio 3 dieną.

AB „Kauno energija“ nuolat pasirengusi tiekti šilumą vartotojams kada tik jie pageidauja. Bendrovė išlaiko šilumos tiekimo parametrus iki pat pastatų įvadų, tad šildymą įjungti galima bet kuriuo metu. Fiziškai šildymą įjungia ir parametrus sureguliuoja namo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas.

AB „Kauno energija“ laiko būtinu priminti, kad iki šildymo sezono pradžios visi šilumos punktai turėjo būti parengti eksploatacijai ir privalo turėti parengties pasus.

Siekiant operatyviau ir kokybiškai pradėti šildyti gyventojų patalpas bei tinkamai sureguliuoti šildymą radiatoriuose, rekomenduojame kreiptis į Jūsų pastato administratorių arba į šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtoją.