„Kauno energija“ išlaiko lyderės poziciją – pigiausią šilumą Lietuvoje tieks septintą mėnesį iš eilės

Šilumos tiekėjams paskelbus nuo spalio 1 d. įsigaliosiančias centralizuotai tiekiamos miesto šilumos kainas, paaiškėjo, kad mažiausiai Lietuvoje už suvartotos šilumos kilovatvalandę mokės „Kauno energijos“ klientai. Bendrovė mažiausią šilumos kainą šalyje užtikrino jau septintą mėnesį iš eilės.

Vartotojams, šilumos ir karšto vandens tiekėju pasirinkusiems „Kauno energiją“, šilumos kilovatvalandė spalio mėnesį kainuos 5,57 ct be PVM.

Bendrovė klientams palankias miesto šilumos kainas užtikrina dėka ilgametės ir sėkmingai tęsiamos strategijos, orientuotos į atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą šilumos gamybos procese. Taip pat dėl nuosekliai vykdomų šilumos tinklų rekonstrukcijų ir plėtros, katilinių modernizavimo, įmonės veiklos optimizavimo. 

Apie 90 proc. bendrovės tiekiamos šilumos pagaminama iš atsinaujinančio energijos ištekliaus – biokuro. Jis pigesnis ir tvaresnis nei iškastinis kuras, todėl jo naudojimas ne tik padeda užtikrinti konkurencingas šilumos kainas, bet ir prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo.

„Kauno energija“ miesto šiluma aprūpina 123 tūkst. vartotojų Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke. Bendrovės tiekiamą šilumą renkasi 90 proc. naujų pastatų statytojų nepriklausomai nuo to, kokios paskirties pastatas planuojamas – komercinės, gyvenamosios, sandėliavimo ar gamybinės paskirties.