„Kauno energijos“ klientai penktą mėnesį iš eilės už miesto šilumą mokės mažiausiai šalyje

„Kauno energijos“ klientai penktą mėnesį iš eilės už miesto šilumą mokės mažiausiai šalyje

Kauno miesto, rajono ir Jurbarko gyventojams centralizuotai šilumą tiekianti bendrovė „Kauno energija“ pigiausią šilumą šalyje vartotojams tieks penktą mėnesį iš eilės. Rugpjūtį bendrovės klientai už suvartotos šilumos kilovatvalandę mokės 4,94 ct be PVM. 

Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) duomenimis, rugpjūčio mėnesio vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 6,32 ct/kWh (be PVM). Tuo tarpu „Kauno energijos“ tiekiamos miesto šilumos kaina yra 22 proc. mažesnė už šalies vidurkį.

Bendrovė mažiausią miesto šilumos kainą Lietuvoje vartotojams užtikrino ir balandžio, gegužės, birželio bei liepos mėnesiais. Pasibaigus šildymo sezonui, miesto šiluma naudojama karštam vandeniui ruošti ir palaikyti pastovią temperatūrą vonioje.

„Kauno energija“, siekdama ir toliau užtikrinti vartotojams palankias miesto šilumos kainas, nuosekliai investuoja į modernių šilumos gamybos technologijų diegimą, šilumos trasų atnaujinimą bei plėtrą. Taip pat optimizuoja įmonės veiklą, vysto nuosavų saulės elektrinių ir saulės parkų diegimo projektus. Juos įgyvendinus, visą šilumos gamybai reikalingą elektros energiją bendrovė pasigamins pati. Tai kasmet leis sutaupyti 1,5–2 mln. eurų.

„Kauno energija“ šilumą tiekia 123 tūkst. vartotojų Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke, prižiūri 450 km besitęsiančias šilumos trasas.