Kaune ir Kauno rajone baigiamas šildymo sezonas [papildyta]

Kaune ir Kauno rajone baigiamas šildymo sezonas [papildyta]

Kaunas nuo šio ketvirtadienio, balandžio 13 d., skelbia 2022-2023 m. šildymo sezono pabaigą. Pirmieji pokyčių sulauks daugiabučių namų gyventojai. Dėl švietimo ir sveikatos įstaigų bus sprendžiama kitą savaitę.

Kauno rajone šildymo sezonas baigiamas balandžio 14 d.

[Papildyta] Nuo balandžio 19 d. Kaunas skelbia 2022-2023 m. šildymo sezono pabaigą ir visuose kituose Kauno pastatuose, išskyrus ikimokyklinio ugdymo įstaigas, mokyklas ir gydymo įstaigas.

[Papildyta] 2023 m. gegužės 8 d. baigiamas Kauno ikimokyklinio ugdymo ir gydymo įstaigų  2022–2023 metų šildymo sezonas. 

Dėl atšilusių orų šįmet šildymo sezonas baigiamas anksčiau nei ankstesniais metais. Pernai sprendimas nutraukti šildymą Kaune priimtas balandžio 25 d., o Kauno rajone – balandžio 26 d.

2022-2023 m. šildymo sezonas Kaune buvo pradėtas 2022 m. spalio 10 d., Kauno rajone – spalio 18 dieną.

Primename, kad šilumos vartotojai turi teisę patys nuspręsti dėl daugiabučių namų šildymo pradžios ir pabaigos, nepažeisdami nustatytų higienos normų.

Kaip ir kasmet, norintieji šildymo sezoną pratęsti, gali kreiptis į daugiabučio namo, butų ir kitų patalpų savininkų bendrojo naudojimo objektų valdytoją. Tam reikia daugumos (50 proc. +1) daugiabučio namo bendraturčių sutikimo.

Svarbu žinoti, kad kompensacijos už šildymui suvartotą šilumą nuo oficialios šildymo sezono baigimo datos nėra skaičiuojamos. Jos fiksuojamos tik už šilumą, sunaudotą karštam vandeniui ruošti.