Kauno rajone pradedamas 2022–2023 m. šildymo sezonas

Kauno rajone pradedamas 2022–2023 m. šildymo sezonas

Kauno rajone spalio 18 d. pradedamas 2022-2023 metų šildymo sezonas daugiabučių namų gyventojams ir kitiems vartotojams. Pernai šildymo sezonas prasidėjo kiek anksčiau – spalio 1 d.


Pakaunės mokyklose, vaikų darželiuose ir sveikatos priežiūros įstaigose šildymas įjungtas praeitą savaitę, spalio 10 d.

Kauno rajono savivaldybė primena, kad daugiabučių namų gyventojai ir kiti šilumos vartotojai (išskyrus ikimokyklinio ugdymo, mokymo ir gydymo įstaigas) gali priimti sprendimą pastato šildymą, nepažeidžiant nustatytų higienos normų, pradėti vėliau nei nustatyta šildymo sezono pradžia. Apie tokį sprendimą būtina raštu informuoti šilumos tiekėją.

Informuojame, kad prieš prasidedant šildymo sezonui, visos šildomuose pastatuose esančios šilumos ir karšto vandens sistemos turi būti paruoštos naujam šildymo sezonui ir atitikti visas Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 patvirtintose Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėse nurodytas šilumos punktų ir karšto vandens sistemų parengties naujam šildymo sezonui normas. Plačiau apie tai skaitykite čia: https://www.kaunoenergija.lt/naujienos/aktuali-informacija-del-pastatu-parengties-sildymo-sezonui-aktu-kopiju-pateikimo