KTU inžinerijos licėjaus moksleiviai atliko praktiką „Kauno energijoje“

Netrukus svarbų apsisprendimą dėl savo karjeros priimsiantys KTU inžinerijos licėjaus vienuoliktokai atliko praktiką „Kauno energijoje“. Moksleivių teigimu, susipažinimas su miesto šilumos gamybos ir tiekimo užkulisiais atskleidė ir naujas studijų pasirinkimo galimybes – energetikos sektorius jiems pasirodė labai įdomus ir perspektyvus.

„Buvo labai įdomu pamatyti kaip Kaune veikia šilumos gamybos ir tiekimo procesas, sužinojome daug naujų dalykų, kurie bus naudingi einant į gyvenimą. Laikas pasirinkimui ką studijuoti, kokį profesinį kelią rinktis jau darosi ribotas, todėl pamatyti dar vieną sritį – energetiką – labai prasminga. Susidomėjimas energetikai tikrai atsirado“, – įspūdžiais po dvi dienas trukusios praktikos dalijosi KTU inžinerijos licėjaus vienuoliktokai Danielius, Austėja, Martynas ir Liudas.

Apie šilumą kitąmet licėjų baigsiantiems jaunuoliams pasakojo energetikos ekspertas Kęstutis Buinevičius, Gamybos skyriaus vadovas Ernestas Verikas, Tinklo valdymo skyriaus vadovas Audrius Pupininkas ir vyresnysis inžinierius Paulius Rimkevičius. Moksleiviai aplankė „Inkaro“ katilinę, dispečerinėje stebėjo kaip valdomas miesto šilumos tinklas, apžiūrėjo naują siurblinę.

Moksleiviai susipažįsta su „Kauno energijos“ veikla: