Kviečiame dalyvauti fotokonkurse „Energijos transformacijos“

Jaučiate mus supančią energiją mieste, gamtoje, danguje ir po žeme ir norite ją atspindėti fotografijoje? Tuomet nedelskite ir dalyvaukite fotokonkurse „Energijos transformacijos“! 

Siųskite savo darytas fotografijas (ne senesnes nei 2 metų) el. paštu komunikacija@kaunoenergija.lt ir laimėkite piniginį prizą: 1 vieta – 1000 eurų, 2 vieta – 600 eurų, 3 vieta – 400 eurų. Fotografijas vertins ir laimėtojus išrinks iš profesionalių fotografų sudaryta komisija. Finalininkų darbai bus eksponuojami parodoje.

Konkurso tematika – laisva interpretacija energijos, šilumos temomis. Esant poreikiui – galime atverti duris į „Kauno energijos“ gamybinius objektus, dėl laiko ir vietų susitarsite parašę komunikacija@kaunoenergija.lt.

Nuotraukas konkursui siųskite iki liepos 16 d.

Konkurso nuostatus galite rasti čia:  Fotografijos konkurso nuostatai 2023

Konkurso dalyvis, pateikdamas fotografijas konkursui, patvirtina, kad jis yra jų autorius ir yra gavęs jose užfiksuotų asmenų sutikimą viešinti jų atvaizdus.

Konkurso iniciatorė – centralizuotai miesto šilumą kauniečiams ir jurbarkiečiams tiekianti bendrovė „Kauno energija“. Partneriai – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius, VšĮ „Like Lithuania“, Kauno miesto savivaldybė.