Kviečiame į ekskursiją Petrašiūnų elektrinėje!

Studente,

Lietuvos energetikų dienos proga, kviečiame į ekskursiją Petrašiūnų elektrinėje!

Ekskursijos metu susipažinsite su Petrašiūnų elektrinės istorija, šilumos gamybos įrenginiais ir jų veikimo principais, biokuro tyrimo laboratorijos veikla ir sužinosite apie praktikos ir darbo galimybes AB „Kauno energija“.

Kada? 2022 m. balandžio 13 d. 13 val.

Kur? Petrašiūnų elektrinėje, Jėgainės g. 12, 52489  Kaunas (jus pasitiksime lauke prie įėjimo).

Ekskursiją praves kvalifikuoti AB „Kauno energija“ Gamybos skyriaus inžinieriai, kurių žinių ir gebėjimų dėka Petrašiūnų elektrinėje veikiančiuose įrenginiuose gimsta šiluma.

RegistracijaDėl itin didelio jūsų susidomėjimo ir didelio norinčiųjų dalyvauti skaičiaus, registracija yra baigta. Jeigu jus domina praktikos ar darbo galimybės AB „Kauno energija“, kilus klausimams ar norint atšaukti registraciją, prašome susisiekti personalas@kaunoenergija.lt

Laukiame visų – nuo „fukso“ iki paskutinio kurso studento!

Iki susitikimo!


Filmavimas ir fotografavimas: Ekskursijos metu gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei kituose komunikacijos kanaluose.


Svarbi informacija dalyvaujantiems

  • Informuojame, kad dalyviams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes ar kitas veido apsaugos priemones. Reikalavimas netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį). 
  • Į patalpas bus neįleidžiami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar nedėvintys kaukių (išskyrus aukščiau paminėtus atvejus). 
  • Dalyviai privalo laikytis rankų higienos (dezinfekuoti rankas bei vengti rankomis liesti akis, burną, nosį), kosėjimo ar čiaudėjimo etiketo (kosint ar čiaudint prisidengti vienkartine servetėle ar vidiniu rankos linkiu) ir laikytis saugaus 2 metrų atstumo nuo kitų.